Development nemovitostí

Divize development nemovitostí představovala již od počátku roku 2007 jednu z hlavních činností společnosti AVIA, a.s. Počátkem roku 2015 se AVIA, a.s. přejmenovala na společnost Odien Real Estate a.s., která tak s přibližně 65 hektary pozemků v Praze je jedním z největších vlastníků pozemků na území hlavního města.

Cílem společnosti je tato území postupně přeměnit v atraktivní a funkčně vhodně řešené nové městské části. Takto revitalizovaná území budou harmonickým spojením ploch určených k odpočinku, bydlení či práci a ke sportovním, společenským a jiným aktivitám.
 

více informací

Správa a údržba nemovitostí

Činnost v oblasti Facility & Maintenance Services má ve společnosti AVIA, a.s., dlouholetou tradici, i když v minulosti byly služby poskytovány výhradně v rámci společnosti. Po rozsáhlé modernizaci jsme svou působnost rozšířili i na externí klienty. Kvalitu svých služeb průběžně zvyšujeme každoročními investicemi v řádu milionů korun do techniky a do rozvoje zaměstnanců.

více informací

Pronájem nebytových prostor

V areálu společnosti AVIA, a.s., v Praze 9 – Letňanech, který má rozlohu 60 ha, nabízíme k pronájmu:

  • Výrobní prostory
  • Skladové prostory
  • Kancelářské prostory
  • Zpevněné plochy
  • Pozemky
  • Haly pro filmařský průmysl
více informací

Avia Energo, s.r.o.

Avia Energo, s. r. o. je dodavatelem elektřiny, tepelné energie, plynu a vody v pražských městských částech Letňany a Čakovice. Tyto komodity dodává jak průmyslovým zákazníkům, tak více než 2 000 domácnostem. Mezi další poskytované služby patří neutralizace odpadních vod, služby elektromontážní, topenářské a instalatérské. Avia Energo, s. r. o., je stoprocentní vlastněnou dceřinou společností společnosti AVIA, a.s. Činnost je vykonávána na základě licencí udělených Energetickým regulačním úřadem.

více informací

O společnosti AVIA

AVIA, a.s., je významnou českou společností, jejíž historie sahá až do roku 1919. Společnost působí v oblasti investic do nemovitostí a developmentu, správy a údržby nemovitostí a obchodu a distribuce energií. V roce 2005 se majoritním akcionářem AVIA, a.s., stala skupina Odien Group a postupně společnost transformovala do současné podoby.

 
Struktura společnosti AVIA:
 
  • Divize developmentu – Tato divize se zabývá developmentem nemovitostí a je především zaměřena na revitalizaci pozemků AVIA v Praze - Letňanech o rozloze téměř 65 ha a jejich transformaci do nové městské části.
  • Divize správy a údržby nemovitostí – Profesionální služby této divize jsou využívány jak pro interní potřeby, tak pro externí klienty. V rámci divize nabízí společnost také pronájem průmyslových a kancelářských prostor.
  • Avia Energo, s. r. o. – Je dceřinou společností společnosti AVIA, a.s., která působí jako lokální dodavatel elektřiny, tepelné energie, plynu a vody v pražských městských částech Letňany a Čakovice. Mezi další služby poskytované touto společností patří neutralizace odpadních vod a služby elektromontážní, topenářské či instalatérské.

 

Prostory k pronájmu

Areál AVIA

Areál AVIA je průmyslový areál situovaný na okraji hlavního města Prahy v Letňanech. Jeho umístění a napojení na dálniční síť z něj činí velmi zajímavou lokalitu pro logistická centra a průmyslové areály.

V případě vašeho zájmu prosím vyplňte poptávkový formulář.

Novinky

Prodej strojů Avia

10.08.2013

Pro další informace prosím kontaktujte +420 603 478 291.

Nové kancelářské prostory k pronájmu

12.11.2010

Společnost AVIA nabízí do pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory v administrativní budově v areálu AVIA Letňany.

více informací více informací více informací

Kontakt

AVIA, a.s.
Beranových 140
199 03 Praha 9

Tel: +420 272 041 410

Fax: +420 272 049 033

e-mail:


Úvod Mapa stránek